UPS Kabloları

Uzun yıllardır yakından takip ettiğimiz UPS sektörünün kablo montajları, kablo ağaçları, akü kabloları ihtiyaçlarını karşılarız. Sektörle ilgili geniş tecrübemizden edindiğimiz bilgi ve becerimizi en iyi ekipmanlarla en iyi malzemelerle birleştirerek güvenilir ürünler üretiriz. İhtiyaç duyulduğunda sorunsuz olarak çalışması beklenen UPS cihazların da kabloları da bu duruma hazır olmalıdır. Bu dorultuda bağlantı kalitesini her zaman en üst seviyede tutmamız gerektiğini biliriz. 0,22mm2 kesitinde bir kabloya krimplenmiş terminalden, 150mm2 kesitinde bir kabloya sıkılmış kablo pabucuna kadar olan geniş aralıkta doğru ekipman ve yeteneğimizle güvenilir bağlantıyı garanti ederiz.

UPS’lerde sıklıkla kullanılan 12V 7-9Ah akü bağlantı kabloları için H07V-K tipinde Üntel veya Leoni marka kablolar ile UL310 standardında Escubedo marka kalay kaplı 6.3mm faston terminaller kullanırız. Terminallerin izolasyonu için ısıyla daralan makaron veya PA66 V-2, PA6 V-2 malzemeden UL310 standardında izolatörler kullanabiliriz.

Elektromanyetik girişimin düşürülmesi için kabloları istenen adım sayısında birbirine burabiliriz. Kabloları burma işlemi aynı zamanda uzun mesafe giden kabloların dağılmadan bir arada durmasını sağlar.

UPS kabloları,UPS kablo üretimi,UPS Kablo Montajı,akü kabloları,kablo ağaçları,12V 7-9Ah akü bağlantı kabloları,H07V-K,Üntel,Leoni marka kablolar,UL310 standardı,escubedo türkiye,escubedo connector,UL310,UL310 izolatörler,PA66 V-2,PA6 V-2
Scroll to Top